15 lipca 2016

Urodzinowy Blog HopŚwiętujemy dziś 3 urodziny sklepu Przyda-Sie!


Z tej okazji mamy dla Was wiele prezentów
Pierwszy to 15% rabatu na cały asortyment.
Jeżeli dotarliście tutaj z bloga Dżoaśki to znaczy, że bierzecie udział w naszej Przydasiowej zabawie i jesteście na właściwym tropie  

Jeśli nie, wróćcie na początek (tutaj) i zacznijcie zabawę. 
Tam dowiecie się wszystkiego o zasadach.

Literka, którą mam dla Was to:


A po kolejną zapraszam Was do Mosi

Oprócz literki mam dla Was przydasiowy upominek!
 Wręczę go osobie, której komentarz najbardziej mnie urzeknie.
Odpowiedzcie na pytanie:

Czy, dla was jest Wasze hobby?

Wybraną przeze mnie osobę poznacie w poniedziałek (18.07) na blogu Przyda-Sie

Powodzenia i miłej zabawy!

17 komentarzy:

 1. Moje hobby jest dla mnie rozrywką, zabawą, eksperymentem i radością, która wypełnia mi najczęściej długie deszczowe dni (takie jak te za oknem). Moje hobby jest chwilą tylko dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje hobby jest dla mnie sposobem na odreagowanie stresu, czasem tylko dla mnie. Spełniam się w tym co robię i uwielbiam gdy moje wytwory sprawiają innym radość. Nie wyobrażam sobie już życia, bez mixed media :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje hobby jest moją czwartą miłością (po mężu i dwóch synach)... Jest dla mnie odskocznią od codzienności, chwilą tylko dla mnie, spełnieniem marzeń o tworzeniu czegoś pięknego, co cieszy oczy innych :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odskocznią :) - rewelacyjnym, spokojnym relaksem w zaciszu swojej malutkiej pracowni :)

  Dzięki temu jestem "do życia" dla najbliższych :) - nie straszna mi będzie (chyba) - MENOPAUZA :p

  OdpowiedzUsuń
 5. Sposobem na odstresowanie i miłe spędzanie czasu - spokój, muzyka i papiery. To jest to :) Ok, czasem do tego dochodzi jeszcze lampka wina na pobudzenie weny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Skutecznym odstresowywaczem, przy którym mogę choć na chwilę zapomnieć o troskach. Poza tym radość ludzi obdarowywanych przeze mnie jest cudowna i wywołuje u mnie prawdziwe szczęście :)

  OdpowiedzUsuń
 7. moje hobby jest moim życiem, częścią mnie, sama czasem się z siebie śmieję w dzień mama, w nocy scraperka. Kiedy cały dom śpi ja zasiadam przy biurku odwiedzam ciekawe blogi, przedyskutuję wszystko co do dogadania i kiedy zegar wybije godzinę 24 ja zamiast iść spać wyciągam gilotynę, papiery i ciacham, kleje, kombinuję i się relaksuję :). Moje hobby to chwila moich przyjemności :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tworząc relaksuję się, sprawiam radość innym robiąc to co kocham :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Scrapbooking jest dla mnie cząstką mnie samej, takim miejscem, gdzie swoją złość, miłość, smutek i radość przelewam w różne formy. Jest to również odskocznia od często szarej rzeczywistości ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzięki mojemu hobby mogę się oderwać choć trochę od rzeczywistości, pobyć w świecie pięknych rzeczy, podotykać przydasiów i trochę się odprężyć. Nie tworzę na "zamówienie" więc mam pełną swobodę w wyrażaniu siebie, nie gonią mnie żadne terminy - pełen luz.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jest czymś co pozwoliło mi uwierzyć że jestem coś warta, wypełniła mi moją pustkę i sprawia mi to ogromną przyjemność, jest lekarstwem na całe moje złe dni

  OdpowiedzUsuń
 12. Nasze hobby jest dla nas mile spędzonym czasem, radością, pozwala ono oderwać się nam od rzeczywistości i dzięki niemu zapominamy choć na chwilę o naszej niepełnosprawności. tworząc kartki nie liczy się to, jakie jesteśmy.
  Pozdrawiamy
  Iwona i Beata

  OdpowiedzUsuń
 13. Moje hobby jest tym, co spaja dzień z nocą, gdy po raz kolejny wskazówki zegara zaczynają mknąć jak szalone, a ja zupełnie nie odczuwam upływu czasu. Daje mi ono spokój, kiedy po zapracowanym dniu chciałabym krzyczeć ze złości oraz radość, gdy zabieganie dnia codziennego odbiera siły na jakiekolwiek emocje. Uczy mnie cierpliwości, rzetelności, ale również spontaniczności. Moje hobby jest moim rozwojem.

  OdpowiedzUsuń
 14. Moje pasja to coś więcej niż tylko hobby-to taka moja własna kraina czarów. Gdzie chwilka spędzona tam zmienia mój sposób patrzenia na świat – gdy wszystko wydaje się takie banalne i szare później zmienia się w piękne i niezwykłe. Po jakimś czasie pozostaje mi tylko obudzić się z tej scrapbookingowej bajki.

  OdpowiedzUsuń
 15. moje hobby jest moją pasją, sposobem wyrażania samej siebie. Lubię być kreatorką czegoś nowego, tworzyć kartkę od podstaw, mieć wpływ na każdy nawet najmniejszy jej element. czuję się niczym czarodziejka, która za pomocą różdżki ( w tym momencie są nią moje rączki) wyczarowuje kolorowe, miłe do oka dzieła :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Moje hobby jest moja pasją, moim czasem wolnym, tym co robię dla siebie i dla satysfakcji że robię coś co sprawia uśmiech na twarzy wielu osób :)))

  OdpowiedzUsuń
 17. hmmm... Mogłabym zacytować Wikipedię-bo tak właśnie jest: "Hobby – czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie, doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie albo też nawet z zarobkiem. Głównym celem pozostaje jednak przyjemność płynąca z uprawiania hobby."
  ...dodam jeszcze,że jest moim "magicznym" lekarstwem na smutki. :)

  OdpowiedzUsuń