Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Święta Bożego Narodzenia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Święta Bożego Narodzenia. Pokaż wszystkie posty

15 grudnia 2016

Pomysł na saneczki i debiut

Dziś na blogu egocraft.pl mój debiut :)
Zapraszam  Was na serię postów z cyklu.... "podane z pomysłe". Każdego 15 dnia miesica będę pokazywała Wam jakw ciekawy sposób, czase zaskakujący wykorzystać produkty ze sklepu egoCraft.pl

W dzisiejszym poście znajdziecie mój sposób na... SNECZKI :)


Po wiecej zapraszam na blog 




14 grudnia 2016

Pada śnieg!

Kochani za oknem snieg! U mnie pada od samego rana :) 
Mam nadzieję, że te święta będą białe, a w oczekiwaniu na ten magiczny czas mam dla was karteczkę, delikatną, zaśnieżoną z latarenką.




Spokojnego wieczoru!

11 listopada 2016

Wesołych Świąt!

Witajcie!
Dzisiaj kolejna z zapowiadanych kartek świątecznych! Będzie ich więcej :)
Pamiętajcie też o wyzwaniu na blogu sklepu Przyda się! W listopadzie tworzymy pracę z serwetką.
Prawda że prosta sprawa?




Czekamy na Wasze prace!
Miłego wieczoru

12 listopada 2011

Światecznie....

Na większosci blogów ruszyły przygotowania świąteczne, a ja zrobiłam jedną karteczkę..uwaga! we wrześniu!!! Na swoje usprawidliwienie mam...albumik, który ma spełniać funkcję karteczki świątecznej i albumu. Format jest niewielki,  zaledwie 15 x 21.


Na każdej stronie jest miejsce na zdjęcie i karteczka na opis lub życzenia




 i na koniec tył okładki z Mikołajem, zakochalam sie w tym obrazku i chyba jeszcze się u mnie pjawi :)

Album powstal z papierów z Galerii Papieru.
Pod nóż poszły papiery TSC Przytulne Święta i mam nadzieję że bede miała co pokazać bo nie ukrywam, że są dla mnie zagadką :)

Pozdrawiam Cieplutko!

02 listopada 2011

Wyzwanie kolorystyczne w Szufladzie i maleństwo na dobry początek

Witajcie, z uwagi na zawirowania jakie u mnie ostatnio maja miejsce publikuje post który powinnam była zamiescic przez końcem października. Na wyzwanie kolorystyczne w Szufladzie to tutaj postała karteczka


zbliżenie na detale :P
wg mnie czarownica jest rewelacyjna!


i na koniec moje maleństwo...powstało na wyzwanie SP "na rozgrzewke", ale oczywiście spóźniełam się z publikacją :(


Na szczęście wszystk wrociło do normy i wracam do "normalnego" trybu życia :)
I od wczoraj mam własny pokoik do scrapowania, jak tylko skończę układanie wszystkiego zamieszczę kilka zdjęć :)

Serdecznie Wasa pozdrawiam